Архів записів

Виставки

Рейтинг:   / 0

    До 76-ї річниці Дня пам'яті та примиренняDSC 0316 і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні в Залі Бойової Слави Ізмаїльського історико-краєзнавчого музею Придунав'я відкрилась виставка «Кукринікси – пам'ять поколінь».
    На виставці представлені творчі роботи групи радянських художників-карикатуристів – «Кукриніксів», які у роки Другої світової війни вели активну агітацію проти німецьких загарбників.
    Політична карикатура в воєнні роки стала не тільки частиною

Дата публикации
Рейтинг:   / 0

    До Дня екологічних знань та Дня довкілля1741 у відділі природи Ізмаїльського історико-краєзнавчого музею Придунав´я відкрилася пересувна фотовиставка Максима Яковлєва «Їх стихія – політ». Це вже третя виставка в рамках екологічного довгострокового проекту «Збережемо природу рідного краю» у співпраці з національним природним парком «Тузлівські лимани». Мета проекту: познайомити відвідувачів музею з флорою та фауною нашого краю, нагадати про дбайливе ставлення до природи та спроможність

Дата публикации
Рейтинг:   / 0

    Напередодні найтаємнішого свята у всьомуDSC 0243 православному світі Ізмаїльський історико-краєзнавчий музей Придунав'я відкриває виставку «Великодні мотиви». На виставці представлені предмети побуту з фондів музею Придунав'я, які знайомлять з традиціями, звичаями і символами Великодня, а також декоративні великодні яйця та пасхальні прикраси, які створила ізмаїльчанка, дуже творча людина, Зінаїда Іванівна Прудченко.
    Світле Христове Воскресіння – найбільш шановане, радісне свято

Рейтинг:   / 4

    Ізмаїльський історико-краєзнавчий музейDSC 0640 Придунав'я представляє виставку декоративно-прикладного мистецтва «Жіноча ніжність у долонях чоловіка». В експозиції виставлені роботи творчої та дружньої родини Дєньгіних. Усі вироби на виставці об'єднані однією темою – жіночий образ.
    Жінка – це основа основ, її краса, чарівність в усі часи надихали поетів, письменників і художників. Ними захоплювалися, їх ненавиділи, їх любили, в їх честь здійснювали подвиги. Жіночі образи в мистецтві завжди були важливою темою. Одним із ефектних та доступних способів висловити неповторність і неординарність жіночого образу – індивідуальна вишивка.
    Казкові за своєю красою вишивки, виконані в різних техніках та різними майстрами однієї родини. Особливу увагу на себе звертають роботи, виконані главою сімейства Сергієм Дєньгіним у

Дата публикации
Рейтинг:   / 1

    В Ізмаїльському історико-краєзнавчому музеїDSC 1039 Придунав’я відкрита чергова художня виставка «Весняна феєрія» з циклу «Пори року –2021».
    Весна – чудова пора року! Це дуже яскрава подія в житті навколишнього світу і протікає вона з безліччю цікавих та чарівних явищ природи. За короткі три весняні місяці природа встигає пережити величезні метаморфози – це повінь, сніготанення, цвітіння, гроза. Весь світ наповнюється фарбами, звуками, запахами й натхненням!
    Весна приходить якось зовсім раптово, адже навіть не завжди залежить від числа та дня тижня на календарі, її можна тільки відчути. Тебе охоплює відчуття радості, очікування чогось нового,