Архів записів

DSC 064612 лютого у відділі природи Ізмаїльського історико-краєзнавчого музею Придунав’я відбулося урочисте відкриття виставки «Бик – символ 2021 року». На виставці представлені фотографії та марки різновидів биків в їх природньому середовищі, шкіра, хвости, рога домашніх биків, наукова література, сувеніри знаків зодіаку східного календаря.
Відкрила виставку директор музею Придунав’я Ольга Михайлівна Тірон, вона привітала всіх гостей з  роком Бика, який наступив 12

лютого 2021 року за східним календарем. Далі слово було передано науковому співробітнику відділу природи Олесі Юріївні Омельчук, яка підготувала змістовну розповідь про кожного з биків, які представлені на виставці. Вона розповіла про такі різновиди бика як зубр, як, вівцебик, аноа, бантенг та інших. На сьогоднішній день в світі налічується більше тисячі чистокровних порід биків. Гості дізналися про географію проживання цих парнокопитних, культурні особливості ставлення до них в різних країнах.
   Також Олеся Юріївна розповіла про цікаву родину із штату Техас, які ділять свій будинок з двома бізонами: Дикою штучкою вагою в 800 кіло та 300-кіллограммовою Кулею. Вони продовжують рости, і їх вага цілком може досягти позначки в 1200 кілограм – звичайного для дорослих бізонів «тоннажу». Родина Бриджес дуже любить своїх бізонів, але визнають, що вони дуже небезпечні. Їх вигнуті гострі роги трощать все навколо, особливо коли бізон біжить зі швидкістю в 40 миль на годину.
   На завершення завідуюча відділом природи Анжела Степанівна Діденко додала, що на найближчому інтерактивному занятті пізнавально-розважального клубу «Дунаюшка» учні зможуть помацати експонати, тобто шкіру, хвости, рога домашніх биків, руками й ці відчуття їм особливо запам'ятаються.

 

DSC 0655

 

DSC 0659

 

DSC 0667

Добавить комментарий