Архів записів
Дата публикации
Рейтинг:   / 0
ПлохоОтлично 

    Ізмаїльський історико-краєзнавчий музейDSC 1101 Придунав'я разом зі Спілкою художників Ізмаїлу підготував художню виставку «Літо квітами сміється» із циклу «Пори року». На виставці представлено 50 робіт бессарабських художників, членів НСХУ: В. Дудника, І. Коцофляка, Г. Сапунжи, І. Пастира, Н. Патенко, М. Пейкова, М. Федяєва та членів СХІ: Т. Акімової, Л. Борисенко, І. Желяскової, А. Железа, О. Осадчого, Т. Соколової, А. Ципи, Л. Соріної, Т. Затинченко, О. Фуфаєвої, Н. Фуфаєвої, В. Новоселова, О. Орлової та художників-аматорів: О. Задорожної, О. Костиляну ,Т. Віткової.
    Літо – це одна з найкращих пір року. Це ціле життя, коли все

навколо цвіте та пахне, коли немає потреби щільно закривати вікна, коли люди стають більш розслабленими й доброзичливими.
    Літо – це стиглі фрукти й смачне морозиво, ошатні випускники на бульварах, це красиві босоніжки, теплий вітер в обличчя, веселі пікніки з шашликами та синє море.
    Літо – це завжди романтика. І такий настрій виникає раптом, не встигнувши нічого зрозуміти, виявляєш себе мрійливим і трохи розпатланим. В такі моменти художника тягне до полотна, музиканта до інструменту, а письменника прогулятися...
    Нехай до кожного із вас зазирне привітне тепле сонечко та створить такий настрій, від якого всередині будуть пурхати метелики, захочеться всім посміхатися! Нехай ця пора року буде п'янкої, щасливою та радісною для кожного з нас! Нехай літо залишиться з нами квітами, суничними галявинами, голосами птахів, теплими й ласкавими літніми дощами, емоціями, від яких хочеться дихати глибоко та вільно. Адже живуть же думки та враження в людині. Живуть і допомагають жити.

 

DSC 1098

 

DSC 1104

 

DSC 1100

Добавить комментарий