Архів записів
Дата публикации
Рейтинг:   / 0
ПлохоОтлично 

    Виставка дитячої творчості «Світ очимаDSC 0965 дитинства» підготовлена в плідній співпраці Ізмаїльського історико-краєзнавчого музею Придунав’я разом з Палацом дітей та юнацтва, яка продовжує довгостроковий проект «Творче майбутнє Придунав’я».
    Усього на виставці представлено понад 100 творчих робіт, виконаних гуртківцями та їх батьками протягом року на різноманітну тематику: пейзажі, натюрморти, тварини, портрети людей, силуети й абстракції.
    Експозиція складається з найкращих робіт вихованців гуртка

інклюзивної освіти «Нитяна графіка», керівник Гавліцька Наталія Олексіївна. Творчі роботи виконані в техніці ниткографія – малювання нитками. Особливо вдало ця техніка передає дрібні візерунки – навіть краще та цікавіше, ніж звичайні олівці та фломастери.
    Роботи гуртківців «Нитяна графіка» брали участь у обласних, Всеукраїнських та міжнародних он-лайн виставках, фестивалях, в яких досягли найвищих результатів. За цей навчальний рік гурток має 13 нагород з міжнародних виставок, 23 – з Всеукраїнських фестивалів, 1 – з обласної виставки та нагороди міського рівня.
    Роботи вихованців гуртків відрізняються безпосередністю, життєрадісністю та розмаїттям барв. Відображають відношення дітей до оточуючого середовища, любов до рідного краю та відчуття патріотизму.

 

DSC 0958

 

DSC 0967

 

DSC 0960

 

DSC 0966

 

DSC 0968

 

DSC 0964

 

DSC 0963

Добавить комментарий