Архів записів
Рейтинг:   / 0
ПлохоОтлично 

    На виставці «Від лучини до світлодіоду»DSC 0528 Ізмаїльського історико-краєзнавчого музею Придунав'я представлені предмети з фондів музею та документи КУ «Ізмаїльський архів».
    З давніх-давен вогонь і багаття були та залишаються постійними супутниками людини. Навіть у ХХІ ст., коли освітити свою оселю можна за допомогою електровмикача, ми вдаємося до більш затишного та історичного варіанту − свічок та гасових ламп.
    Виставка «Від лучини до світлодіоду» знайомить відвідувачів з еволюцією приладів освітлення, починаючи від кременю й

закінчуючи різноманітними енергозберігаючими лампами, що назавжди змінили світ.
    На виставці представлені предмети з фондів музею Придунав'я – світильники, різноманітні свічники, гасові лампи, скульптурні композиції та електричні лампи розжарювання.
    Прикрасою виставки є світильники, що були знайдені на території фортеці «Ізмаїл», а доповнили їх свічники побутового призначення й екземпляри, що використовувались у культових спорудах.
    Фактичною базою виставки є документи з фондів «КУ «Ізмаїльський архів», які відкривають завісу над системою вуличного освітлення м. Ізмаїл.
    Цивілізація не стоїть на місці. З'являються нові види освітлення, більш прогресивні та зручні у використанні. Але не треба забувати, що ми можемо самі здобувати вогонь, ми творимо світло навколо себе. Нехай це буде справжній вогонь або та енергія, яка є навколо нас. Тільки людина в змозі змінювати навколишній світ, тому будьте цілеспрямовані дарувати вогонь тепла один одному.

 

DSC 0510

 

DSC 0513

 

DSC 0526

 

DSC 0530

 

DSC 0509

 

DSC 0539

 

DSC 0535

 

DSC 0536

 

DSC 0548

 

DSC 0544

Добавить комментарий