Архів записів
Рейтинг:   / 4
ПлохоОтлично 

    Ізмаїльський історико-краєзнавчий музейDSC 0640 Придунав'я представляє виставку декоративно-прикладного мистецтва «Жіноча ніжність у долонях чоловіка». В експозиції виставлені роботи творчої та дружньої родини Дєньгіних. Усі вироби на виставці об'єднані однією темою – жіночий образ.
    Жінка – це основа основ, її краса, чарівність в усі часи надихали поетів, письменників і художників. Ними захоплювалися, їх ненавиділи, їх любили, в їх честь здійснювали подвиги. Жіночі образи в мистецтві завжди були важливою темою. Одним із ефектних та доступних способів висловити неповторність і неординарність жіночого образу – індивідуальна вишивка.
    Казкові за своєю красою вишивки, виконані в різних техніках та різними майстрами однієї родини. Особливу увагу на себе звертають роботи, виконані главою сімейства Сергієм Дєньгіним у

техніці лічильного хреста та гобеленного шву. Полотна з жіночими образами «Портрет Лопухіної», «Народження річки», «Мадонна з янголами» полонять глядача своїми гнучкими та м'якими лініями силуетів, повні природності та гармонії.
    Сергій Васильович своєю творчою енергетикою надихає інших членів талановитої родини на творчість. Дружина Любов Миколаївна у своїй роботах використовує різноманітні техніки: вишивку гладдю та рахунковим хрестом, бісером і атласними стрічками та різні види декупажу. Доньку Таїсію батько навчив вправно користуватися голкою і сьогодні її роботи вражають легкістю та елегантністю. Багатогранною творчою особистістю є син Андрій. Його дивовижні панорамні знімки можна побачити в експозиції. Захоплення Андрія різноманітні – це моделювання, різьблення по дереву, кування металу. Як і батьки, він вміє шити, в'язати, вишивати.
    Ця сім'я вміє бачити й відчувати красу та свої творчі фантазії втілює в справжні витвори мистецтва.

 

DSC 1174

 

DSC 1177

 

DSC 1181

 

DSC 1188

 

DSC 1191

 

DSC 1194

 

DSC 1192

Добавить комментарий