Архів записів
Контакты

 

Україна, Одеська область,
м. Ізмаїл, вул. Тульчианівська (Котовського), 51.

Тел.: (04841) 2-00-87, 2-16-70.
Факс (04841) 2-00-87 .

E-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Благодійний рахунок музею Придунав'я
UA168201720314221004201022613
ЕДРПО 20953156

Музей працює для відвідувачів щодня з 9.00 до 17.00, без вихідних.

Виставки

Дата публикации
Рейтинг:   / 2

    Виставка дитячої творчості в рамках проектуDSC 1804 «Зимові посиденьки» підготовлена в плідній співпраці разом з Ізмаїльською художньою школою. Експозиція складається з найкращих робіт учнів художньої школи викладача Щербіни Віри Федорівни.
    На виставці представлено 100 робіт учнів ДХШ трьох класів Віри Федорівни, а також їх батьків. Всі роботи, присвячені новорічним святам. Виконані вони у різноманітних видах художньо-творчої діяльності (малювання, ліплення, вишивка, створення конструкцій з

Дата публикации
Рейтинг:   / 0

    Мистецтво Придунайського краю невичерпноDSC 1656 багате. Наш багатонаціональний край поєднує традиції та звичаї різних культур, які гармонійно співіснують і взаємно доповнюють один одного.
    Ізмаїльський історико-краєзнавчий музей Придунав'я спільно із Всеукраїнською громадською організацією «Союз албанців України» представляє персональну художню виставку «Світ натхнення» талановитої молодої художниці Бельтек Інни Олександрівни, яка ще тільки створює собі ім'я на сучасній міжнародній арені.

Дата публикации
Рейтинг:   / 0

    Зима – чарівна та загадкова пора року. Снігом DSC 0992засипає лани, ліс стоїть окутаний білим хутром, віють крижані вітри по вулицям міста, а вікна наших домівок, заплетені казковим срібним мереживом. В повітрі морозна свіжість, в яку тонким струмочком вливається аромат мандаринів і ялинкових прикрас.
    Настають холоди. Час незрозумілим чином прискорює свій біг, проковтуючи день за днем. Не встигнеш озирнутися – настає ніч, сонце огинає землю з іншого боку та піднімається знову, щоб освітити засипаний снігом світ. Зима не спокушає – не те, що осінь.

Рейтинг:   / 1

    Ізмаїльський історико-краєзнавчий музейDSC 0175 Придунав'я представляє виставку, присвячену справжній перлині міста Ізмаїл – Свято-Покровському кафедральному собору. На виставці представлені ікони, стародруки, документи, живопис і світлини із фондів Ізмаїльського історико-краєзнавчого музею Придунав'я та церковне начиння й вбрання із фондів Ізмаїльського історичного музею О.В. Суворова.
    Свято-Покровський кафедральний собор – головний храм міста,

Рейтинг:   / 0

    Виставка дитячої творчості «Чарівний світ атласнихDSC 1142 стрічок та бісеру» підготовлена в плідній співпраці Ізмаїльського історико-краєзнавчого музею Придунав'я разом з Палацом дітей та юнацтва, яка продовжує довгостроковий проект «Творче майбутнє Придунав'я».
    Усього на виставці представлено понад 100 творчих робіт, виконаних гуртківцями протягом року в різноманітній тематиці.
    Експозиція складається з найкращих робіт вихованців гуртка