Архів записів
Контакты

 

Україна, Одеська область,
м. Ізмаїл, вул. Тульчианівська (Котовського), 51.

Тел.: (04841) 2-00-87, 2-16-70.
Факс (04841) 2-00-87 .

E-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Благодійний рахунок музею Придунав'я
UA438201720314231004301022613
ЕДРПО 20953156

Музей працює для відвідувачів щодня з 9.00 до 17.00, без вихідних.

Виставки

Дата публикации
Рейтинг:   / 0

    Ізмаїльський історико-краєзнавчий музейDSC 4680 Придунав’я представляє художню виставку «Крижана краса» з циклу «Пори року – 2023». Картинами зимового пейзажу можна милуватися нескінченно! Як тільки сонце заходить, сніговий покрив починає переливатись різними фарбами, а іній, яким покриті дерева, і зовсім сяє всіма кольорами веселки. Не дарма зиму називають чарівницею, адже вона справді ніби за помахом чарівної палички змінює все навколо і наповнює наші серця очікуванням чудес!
    Це час, коли з'являється можливість насолодитися неповторним перетворенням природи. Зима може налякати морозами й

Дата публикации
Рейтинг:   / 0

    Ізмаїльський історико-краєзнавчий музейDSC 4291 Придунав'я представляє фотовиставку «Місто мого серця», яка продовжує цикл фотовиставок «Сторінки історії Ізмаїла». Виставка присвячена 433-й річниці заснування міста Ізмаїл і висвітлює його історію з кін. ХІХ – поч. ХХІ ст., розповідає про пам'ятні місця, які є дуже дорогими спогадами для містян.
    Експозицію створено на основі фотографій, мальовничих полотен київського митця А. Вознякова, які люб'язно надані

Рейтинг:   / 0

 "Через 4 роки після загибелі останньої бджоли - загине людство"

Альберт Ейнштейн 

 

    Здавна бджола на Україні вважається священноюDSC 3423 комахою. Це створіння і справді не може не викликати в кого цікавість, в кого здивування, в кого, навіть, острах.

    Спостерігаючи за життям бджолиної сім'ї людина знаходила в ньому багато повчального і для себе. Не дивно, що в народі стільки приказок про бджолину працьовитість, рішучість, з якою вони захищають своє житло від сторонніх посягань і, звичайно ж, про мед.

Дата публикации
Рейтинг:   / 0

    Ізмаїльський історико-краєзнавчий музей415974 Придунав'я презентує художню виставку «Оксамитові барви» з циклу «Пори року». Живописні полотна, які представлені на виставці, об'єднує одна тема – бессарабська осінь. Осінь часто називають оксамитовою, і це правомірно. Всі фарби осені унікальні і неповторні, вони не можуть не тішити око, і тому, дуже приємно милуватися цими пейзажами. Хоч вони повторюються рік у рік, але ніколи не бувають абсолютно однаковими.

Рейтинг:   / 1

   Ізмаїльський історико-краєзнавчий музей Придунав’яDSC 1011 представляє виставку «Сімейний портрет кін. XIX – поч. XX ст.». На виставці представлено портрети мешканців південної Бессарабії кін. ХІХ ст. та ХХ ст., портрети знаменитих особистостей м. Ізмаїла в оригіналах та копіях, а також старовинні фотоальбоми, фоторамки, різні фотоапарати, обладнання для виготовлення фотографій – усі предмети із фондів музею Придунав'я.
    На фотографіях можна побачити не лише колишніх мешканців