Архів записів

Виставки

Рейтинг:   / 1

    Ізмаїльський історико-краєзнавчий музейDSC 0175 Придунав'я представляє виставку, присвячену справжній перлині міста Ізмаїл – Свято-Покровському кафедральному собору. На виставці представлені ікони, стародруки, документи, живопис і світлини із фондів Ізмаїльського історико-краєзнавчого музею Придунав'я та церковне начиння й вбрання із фондів Ізмаїльського історичного музею О.В. Суворова.
    Свято-Покровський кафедральний собор – головний храм міста,

Рейтинг:   / 0

    Виставка дитячої творчості «Чарівний світ атласнихDSC 1142 стрічок та бісеру» підготовлена в плідній співпраці Ізмаїльського історико-краєзнавчого музею Придунав'я разом з Палацом дітей та юнацтва, яка продовжує довгостроковий проект «Творче майбутнє Придунав'я».
    Усього на виставці представлено понад 100 творчих робіт, виконаних гуртківцями протягом року в різноманітній тематиці.
    Експозиція складається з найкращих робіт вихованців гуртка

Дата публикации
Рейтинг:   / 0

    Ізмаїльський історико-краєзнавчий музейDSC 1101 Придунав'я разом зі Спілкою художників Ізмаїлу підготував художню виставку «Літо квітами сміється» із циклу «Пори року». На виставці представлено 50 робіт бессарабських художників, членів НСХУ: В. Дудника, І. Коцофляка, Г. Сапунжи, І. Пастира, Н. Патенко, М. Пейкова, М. Федяєва та членів СХІ: Т. Акімової, Л. Борисенко, І. Желяскової, А. Железа, О. Осадчого, Т. Соколової, А. Ципи, Л. Соріної, Т. Затинченко, О. Фуфаєвої, Н. Фуфаєвої, В. Новоселова, О. Орлової та художників-аматорів: О. Задорожної, О. Костиляну ,Т. Віткової.
    Літо – це одна з найкращих пір року. Це ціле життя, коли все

Дата публикации
Рейтинг:   / 0

    Виставка дитячої творчості «Світ очимаDSC 0965 дитинства» підготовлена в плідній співпраці Ізмаїльського історико-краєзнавчого музею Придунав’я разом з Палацом дітей та юнацтва, яка продовжує довгостроковий проект «Творче майбутнє Придунав’я».
    Усього на виставці представлено понад 100 творчих робіт, виконаних гуртківцями та їх батьками протягом року на різноманітну тематику: пейзажі, натюрморти, тварини, портрети людей, силуети й абстракції.
    Експозиція складається з найкращих робіт вихованців гуртка

Рейтинг:   / 0

    На виставці «Від лучини до світлодіоду»DSC 0528 Ізмаїльського історико-краєзнавчого музею Придунав'я представлені предмети з фондів музею та документи КУ «Ізмаїльський архів».
    З давніх-давен вогонь і багаття були та залишаються постійними супутниками людини. Навіть у ХХІ ст., коли освітити свою оселю можна за допомогою електровмикача, ми вдаємося до більш затишного та історичного варіанту − свічок та гасових ламп.
    Виставка «Від лучини до світлодіоду» знайомить відвідувачів з еволюцією приладів освітлення, починаючи від кременю й