Архів записів
Контакты

 

Україна, Одеська область,
м. Ізмаїл, вул. Тульчианівська (Котовського), 51.

Тел.: (04841) 2-00-87, 2-16-70.
Факс (04841) 2-00-87 .

E-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Благодійний рахунок музею Придунав'я
UA438201720314231004301022613
ЕДРПО 20953156

Музей працює для відвідувачів щодня з 9.00 до 17.00, без вихідних.

Виставки

Дата публикации
Рейтинг:   / 0

    У павільйоні природи ІзмаїльськогоDSC 0734 історико-краєзнавчого музею Придунав'я відкрита виставка "Крилаті мандрівники", яка знайомить з представниками флори та фауни Придунайського краю: квітами, метеликами та жуками.
    З незапам'ятних часів метелики та жуки асоціюються з весною, красою, вічністю. Вони були символом безсмертя, перемоги, щастя, вірності та любові. Ці загадкові й безперечно красиві істоти є джерелом поетичного натхнення, які стали героями багатьох міфів і легенд. Літаючі мандрівники, загадкові, привабливі бентежать уяву людей на протязі багатьох тисячоліть.

Рейтинг:   / 1

    І знову – березень... І знову линуть до насDSC 0693 думки геніального українського поета... Традиційно український народ у цей весняний час звертається до постаті Тараса Григоровича Шевченка, яка у своїй величі була, є і залишиться ні з чим не зрівнянною, невичерпною для людського подиву й осягнення.
    Тарас Шевченко залишив нам неоціненні духовні надбання – твори і світлу добру пам'ять про себе. Він пробуджував любов до України, кликав сильних на подвиги, уселяв у слабких надію

Дата публикации
Рейтинг:   / 0

    Ізмаїльський історико-краєзнавчий музейDSC 0657 Придунав'я представляє художню виставку «З надією в серці» з циклу «Пори року – 2024».
    З давніх-давен весна пов'язується з пробудженням, розквітом та оновленням не тільки природи, а й самої людини, адже наша душа надзвичайно чутлива до всього живого, до нового життя. Весна кожного року різна, але вона завжди багата на різні несподівані речі, коли раптом помічаєш те, чого не помічав раніше. Ми вдивляємося в небо в надії серед хмар побачити тепле сонце. Чекаємо прильоту птахів, поява яких означає, що весна вже близько. Вдихаємо холодне повітря, бажаючи відчути той самий тонкий неповторний

Дата публикации
Рейтинг:   / 0

   Ізмаїльський історико-краєзнавчий музейDSC 0542 Придунав'я представляє виставку «Нескорені війною», приурочену до 2-ї річниці повномасштабного російського вторгнення та 10-ї річниці від початку війни на Донбасі.
     Повномасштабне військове вторгнення військ російської федерації в Україну, розпочате 24 лютого 2022 р., перетворилося на тривалу гібридну російсько-українську війну, розгорнуту в 2014 р. на Сході України. Ця виставка присвячена всім захисникам, хто

Рейтинг:   / 0

    Ізмаїльський історико-краєзнавчий музей4246 Придунав'я відкрив нову виставку «Щоденник війни. Марісель і Панна Кота рятують культурну спадщину». Це виставка-комікс, створена Одеським муніципальним музеєм приватних колекцій імені О.В.Блещунова.

    Мета цього проекту – привернення уваги до порятунку культурної спадщини країни, розповідь світовій громадській спільноті не лише про реальні загрози у зв’язку з воєнними діями, а й про свідоме знищення російськими агресорами об’єктів культури в Україні і, зокрема, в Одесі.