Архів записів
Контакты

 

Україна, Одеська область,
м. Ізмаїл, вул. Тульчианівська (Котовського), 51.

Тел.: (04841) 2-00-87, 2-16-70.
Факс (04841) 2-00-87 .

E-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Благодійний рахунок музею Придунав'я
UA438201720314231004301022613
ЕДРПО 20953156

Музей працює для відвідувачів щодня з 9.00 до 17.00, без вихідних.

DSC 0600Першого дня весни в Ізмаїльському історико-краєзнавчому музеї Придунав'я відкрилася традиційна художня виставка з циклу «Пори року» – «З надією в серці» (http://pridunavie.com.ua/index.php/vystavki/867-z-nadieyu-v-sertsi). З давніх-давен весна пов’язується з пробудженням, розквітом та оновленням не тільки природи, а й самої людини, адже наша душа надзвичайно чутлива до всього живого, до нового життя. Попри повномасштабну війну, яку розв'язала РФ проти України і яка вже

триває понад два роки, ізмаїльські художники знайшли в себе сили та натхнення створити мальовничі полотна, присвячені темі весни.

    На виставці представлено 36 робіт від членів Національної Спілки художників України: Володимира Дудника, Івана Коцофляка, Галини Сапунжи; членів Спілки художників Ізмаїла: Тетяни Акімової, Любові Борисенко, Інни Желяскової, Анастасії Попової, Олександра Осадчего, Тетяни Соколової, Ірини Філіппової, Ольги Фуфаєвої, Андрія Ципи; художників Ізмаїла: Ірини Василенко, Ольги Кошової, Анастасії Ликової, Русіни Мітєвої, Юлії Павел, Альони Руденко, Марії Суплякової, Алли Щербань.

    Відкрила нову художню виставку заступник директора з наукової роботи Катерина Петрівна Альошина. Вона привітала всіх гостей, звернувши їх увагу на чудові весняні роботи наших ізмаїльських художників, кожен з яких по-своєму висловив думки про весну: хтось побачив її у квітах, хтось у чистому блакитному небі, хтось у Божому благословенні... Але сьогодні думки всіх українців про таку довгоочікувану Перемогу. Катерина Петрівна зазначила, що наші серця відкриті до добра, а внутрішні сили дають впевненість в тому, що мрії збуваються. Варто тільки побажати і весна подарує нам свіжі ідеї, яскраві зустрічі та віру у мирне життя!

    Далі слово було передано завідувачці відділу історії та культури Ларисі Василівні Землянській, яка так проникливо сказала про те, що завдяки наших воїнам, сьогодні кожен з нас має змогу жити, зустріти весну та бачити, як навколо оживає природа. Весна завжди була символом відродження та розквіту, пробудження природи. Яка сила таїтися в ній, яке потужне прагнення світла та життя. Весна надихає нас творити, любити й вірити у чудеса.
    Наприкінці заходу відома ізмаїльська поетеса Оксана Картельян продекламувала свої вірші українською.

 

DSC 0607

 

DSC 0608

 

121222

 

DSC 0611

 

42822

 

Добавить комментарий