Архів записів
Контакты

 

Україна, Одеська область,
м. Ізмаїл, вул. Тульчианівська (Котовського), 51.

Тел.: (04841) 2-00-87, 2-16-70.
Факс (04841) 2-00-87 .

E-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Благодійний рахунок музею Придунав'я
UA168201720314221004201022613
ЕДРПО 20953156

Музей працює для відвідувачів щодня з 9.00 до 17.00, без вихідних.

DSC 18831 лютого в Ізмаїльському історико-краєзнавчому музеї Придунав'я у співпраці з ізмаїльською художньою школою відкрилася виставка дитячої творчості в рамках проекту «Зимові посиденьки».
Експозиція виставки складається з приблизно ста робіт учнів (а також їх батьків) ІХШ трьох класів викладача Віри Щербини. Сама Віра Федорівна і директор Ізмаїльської художньої школи Ольга Колоянова в ході відкриття відзначили, що всі роботи присвячені новорічним святам і виконані в різних видах художньо-творчої

діяльності (малювання, ліплення, вишивка, створення конструкцій з різних матеріалів). Більшу частину експозиції складають дитячі малюнки аквареллю, гуашшю, кольоровими олівцями. Дивовижні фігурки і мультяшні герої зі скульптурного пластиліну заворожують своєю казковістю. Роботи відрізняються щирістю, дитячою безпосередністю, простотою сюжету, яскравістю кольору, різноманітністю композиційних рішень, викликають захоплення й посмішку, спонукають до творчості.
    Привертають увагу роботи, створені батьками у співавторстві зі своїми творчими дітьми: картини, виконані в техніці акрилова заливка "Fluid Art" і гуаш, яскрава святкова композиція з використанням глітерного картону і білосніжний сніговик, обвитий текстильним матеріалом. Також в експозиції представлені красиві та оригінальні вишивки, виконані хрестом і бісером. Дивують настінні годинники ручної роботи, виконані в техніці «Rezin Art». Кожна творча робота супроводжується презентацією, де представлена інформація про виріб, дані про автора, назву та техніку виконання того чи іншого виду творчості.
    У свою чергу директор музею Придунав'я Ольга Тірон від імені колективу установи передала Вірі Федорівні подяку за підготовку настільки талановитих і креативних дітей, що надали свої роботи для експонування. Також Ольга Михайлівна нагадала про те, що саме в цей день дванадцять років тому свої двері для відвідувачів гостинно відчинив павільйон природи музею. А завідуюча відділом природи Анжела Діденко висловила вдячність співробітникам художньої школи за тісну й плідну співпрацю у справі культурно-естетичного виховання юних жителів нашого Придунайського краю.

 

Науковий співробітник музею                                                                       Р.В.Труфкін

 

DSC 1902

 

DSC 1838

 

DSC 1816

 

DSC 1828

 

DSC 1817

 

DSC 1832

 

DSC 1855

 

DSC 1897

 

DSC 1908

 

 

Добавить комментарий