Архів записів
Контакты

 

Україна, Одеська область,
м. Ізмаїл, вул. Тульчианівська (Котовського), 51.

Тел.: (04841) 2-00-87, 2-16-70.
Факс (04841) 2-00-87 .

E-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Благодійний рахунок музею Придунав'я
UA168201720314221004201022613
ЕДРПО 20953156

Музей працює для відвідувачів щодня з 9.00 до 17.00, без вихідних.

DSC 156625 січня в Ізмаїльському історико-краєзнавчому музеї Придунав'я відкрилась перша в цьому році виставка – персональна художня виставка талановитої молодої художниці Бєльтек Інни Олександрівни «Світ натхнення». Виставка організована спільно із Всеукраїнською громадською організацією «Союз албанців України». На ній представлена 31 робота.
Відкрила виставку директор музею Придунав'я Ольга Михайлівна Тірон, представивши численним гостям юну, але дуже

перспективну художницю албанського походження з села Каракурт Болградського району Одеської області – Інну Бєльтек. Вона розповіла, що ще з раннього дитинства дівчинка почала захоплюватися малюванням та албанськими народними танцями. Крім навчання у загальноосвітній школі Жовтневого Інна навчалася і у художніх школах м. Болград та Ізмаїл. У 2014 р. отримала свій перший диплом про закінчення мистецької школи м. Болград.
    Далі слово було передано самій винуватиці торжества Інні Бєльтек. Дівчина розповіла, що дата відкриття її першої персональної виставки була обрана невипадково, адже 25 січня відзначається День Тетяни, саме так звали маму художниці, яка помітила талант дочки та всіляко допомагала його розвивати. Інна поділилася з гостями своїми минулими думками про те, щоби піти з художньої школи через труднощі з частими поїздками, але мама сказала їй: «Ось уяви, ти виростеш, будеш добре малювати та відкриєш свою виставку, на яку прийдуть люди і будуть захоплюватися твоїми картинами!». «І мене тоді так надихнула ця думка, що я продовжила малювати», – розповіла Інна. Виставка «Світ натхнення» стала своєрідною даниною пам'яті близькій людині.
    Після закінчення Каракуртскої загальноосвітньої школи Інна вирішила отримати вищу освіту в художній сфері й вступила до Міжнародного гуманітарного університету в Одесі на факультет «Мистецтво і дизайн». За час навчання в університеті вонапочинає писати картини та портрети. У 2020 році закінчивши МГУ, отримує ступінь бакалавра за спеціальністю «Дизайнер-виконавець мультимедійних об'єктів». У квітні 2021 р. закінчує курс за професією «Дизайнер інфопродуктів» та «Таргетолог» і працює дизайнером.
    З відкриттям першої персональної виставки Інну Бельтек прийшли привітати її найрідніші та близькі люди, а також її односельці. Зі словами підтримки виступив голова Всеукраїнською громадською організацією «Союз албанців України» Олександр Дерментлі, який дізнавшись про талант юної художниці, запропонував допомогу в організації виставки. Він подякував директору музею Придунав'я Ользі Михайлівні Тірон за співпрацю, внесок у розвиток культури албанського етносу на території міста Ізмаїл, вручивши грамоту. Також Почесну грамоту від громадської організації Олександр Дерментлі вручив Інні Бєльтек, привітавши її з відкриттям довгоочікуваної виставки. Виступив на відкритті виставки і почесний гість – заслужений художник України Іван Іванович Шишман, який сказав слова напуття – не зупинятися на досягнутому результаті та прагнути розвиватися і пізнавати все більше.
    Після офіційної частини відбувся невеликий концерт, на якому виступив народний ансамбль «Колоріт» с. Каракурт (керівник Караянєва Юлія Георгівна), вокалістка Народної вокальної студії «Креатив» під керівництвом Сергія Нейчева – Феодора Куртєва та юна вокалістка Ася Нєкраха.

 

DSC 1528

 

DSC 1544

 

DSC 1551

 

DSC 1559

 

DSC 1566

 

DSC 1570

 

DSC 1580

 

DSC 1637

 

DSC 1606

 

DSC 1601

 

DSC 1613

 

DSC 1607

 

DSC 1633

 

DSC 1610

 

 

Добавить комментарий