Архів записів
Контакты

 

Україна, Одеська область,
м. Ізмаїл, вул. Тульчианівська (Котовського), 51.

Тел.: (04841) 2-00-87, 2-16-70.
Факс (04841) 2-00-87 .

E-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Благодійний рахунок музею Придунав'я
UA168201720314221004201022613
ЕДРПО 20953156

Музей працює для відвідувачів щодня з 9.00 до 17.00, без вихідних.

1741До Дня екологічних знань та Дня довкілля у відділі природи Ізмаїльського історико-краєзнавчого музею Придунав´я відкрилася пересувна фотовиставка Максима Яковлєва «Їх стихія – політ». Це вже третя виставка в рамках екологічного довгострокового проекту «Збережемо природу рідного краю» у співпраці з національним природним парком «Тузлівські лимани». Мета проекту: познайомити відвідувачів музею з флорою та фауною нашого краю, нагадати про дбайливе ставлення до природи та спроможність

бачити та усвідомлювати себе частиною світу природи.
Фотовиставка Максима Яковлєва «Їх стихія – політ» складається з 50 робіт. На світлинах зображені різні види птахів: водно-болотні, суходільні, чагарникові та лісові. Але попри науково-пізнавальний характер експозиція містить і мистецьку складову. Де ще можна побачити одночасно таке скупчення птахів, як не на фотовиставці у музеї!
    Максим Яковлєв, автор фотовиставки, з дитинства спостерігав за птахами, захоплювався красою та різноманіттям природи, а коли прийшов час визначатися з майбутньою професією, вирішив, що хобі може стати улюбленою роботою. Максим Яковлєв, як науковець, а зараз він працює орнітологом у національному природному парку «Тузлівські лимани» науковим співробітником та заступником директора з наукової роботи в Дунайському біосферному заповіднику, представляє на виставці свій об’єкт вивчення та дослідження. За роки наукової роботи та зйомок у автора виставки накопичилося багато знімків птахів. Перед нами результат багатокілометрових подорожей, годин проведених в спеціальних укриттях, які були встановленні в місцях проживання птахів. Постійно Максим Яковлєв здійснював моніторінг пернатих на Тузлівській групі лиманів та в українській частині дельти Дунаю.
    Фотографії привабливі, яскраві, демонструють красу та велич нашої природи, знайомлять з барвистим світом птахів. Дивує та захоплює фотомайстерність автора!
    Відділ природи музею Придунав´я надає можливість подивитися фотографії птахів, яких спіймав у кадр автор виставки Максим Яковлєв, та дізнатися про деякі цікаві факти з біології пташиного світу.
    Ми живемо у дивовижному краї і маємо можливість спостерігати різноманітний видовий склад птахів навколо нас. На жаль, більшості з нас не вистачає терпіння, або часу, щоб спостерігати за світом навколо себе. Ми завжди поспішаємо у нашій міській метушні та не помічаємо усіх прикрас природи. Дуже часто ми любимо дивитися фільми про екзотичні країни та не помічаємо, які неповторні птахи, тварини живуть поруч із нами. Інколи треба зупинитися, озирнутися та роздивитися, що за межами метушні міста є цікаве життя (зі співом птахів, із звуками природи) і воно теж має право на існування.

 

            Завідуюча відділом природи                                                                                                Діденко А.С.

 

1736

 

1737

 

1744

 

1745

 

17416

Добавить комментарий