Архів записів

Новини

2416Відділ історії міста був створений улітку 1982 року на базі Ізмаїльського музею О.В. Суворова, очолила його Людмила Іванівна Довга. На роботу були прийняті три співробітниці: Любов Сидорівна Мазур, Тетяна Опанасівна Мельянцева та Тетяна Віталіївна Рубаненко, пройшовши співбесіду у 3-го секретаря міськвиконкому Р.К. Шардулевіч.
У нижній дворовій будівлі музею О.В. Суворова був виділений кабінет для відділу історії міста. Почався інтенсивний збір

Просмотров: 5

IMG 676030 липня святкують Всесвітній день вишивання (World Embroidery Day). Це порівняно молоде свято, яке було засноване з ініціативи Гільдії вишивальниць Швеції в 2011 р. В маніфесті шведських майстринь йдеться про важливість вишивки для пропаганди радості й краси. Рукоділля дозволяє проявити індивідуальність, виявити приховані таланти у жінок і чоловіків.
Цей вид декоративно-прикладного мистецтва існував ще за часів первісного ладу та не втратив своєї актуальності й сьогодні.

Просмотров: 119

DSC 0177Традиційно, 17 липня, в Міжнародний день етнографа – професійне свято всіх людей, які проводять більшу частину свого життя в експедиціях, спостерігаючи, вивчаючи, опитуючи представників різних народів, щоб занести анкетовані дані в історію, в Ізмаїльському історико-краєзнавчому музеї Придунав'я відбувся етнографічний фестиваль «Етноперлина Південної Бессарабії – 2021». Девіз свята в цьому році – «Сила в єдності».

Просмотров: 57

dz12021 рік – особливий в житті Грецької держави. В цьому році Греція відзначає знакову дату – 200-річчя початку національної революції та повстання греків проти турецького панування. До цієї події Ізмаїльський історико-краєзнавчий музей Придунав'я провів круглий стіл «Греки Буджака: потенціал репрезентації минулого і культури» за участю вчених, краєзнавців, громадських діячів, музейних співробітників, представників різних національних товариств України та інших країн. Також співробітники музею

Просмотров: 167

5444Скільки великих літературних творів побачило світ завдяки простій друкарській машинці! Пристрою варто віддати належне – воно значно прискорило та спростило процедуру написання різних текстів, формулярів та інших документів. У період комп'ютеризації та розвитку техніки у сучасного юного покоління пристрій викликає хіба що подив. Вони і не підозрюють, що спеціальність секретаря-друкарки всього півтора століття назад була найбільш затребувана з професій, представлених на ринку праці. Кожна дівчина того часу

Просмотров: 100